Robotická kosačka Wiper

Robotická kosačka Wiper – rodina vysoko výkonných robotických kosačiek

Robotická kosačka Wiper je kosačkou, ktorá sa stane vašim partnerom na kosenie menších i väčších plôch. Jedinečná robotická kosačka Wiper zvládne kosenie celkom sama a vy si budete môcť užívať viac voľného času s rodinou či priateľmi. Ten, kto chce mať vždy dobre vyzerajúcu záhradu vie, že pravidelné udržiavanie trávnika dá zabrať.

Robotické kosačky Wiper sú na základe dlhodobého výskumu údržby a starostlivosti o trávnik navrhnuté tak, aby kosenie zvládli efektívne, spoľahlivo a v čo najkratšom čase.

Vyberte si robotickú kosačku Wiper na mieru pre vás

Robotické kosačky Wiper, vďaka tímu mladých dizajnérov v odbore automatizácie, nájdete vo viacerých modelových radoch pre malé trávniky do 500m² až do 20 000m² pre veľké trávniky. Modelové rady robotických kosačiek Wiper I, Wiper K, Wiper F či Wiper P majú implementovaný kalendár, vďaka ktorému môžete nastaviť dni a časi kosenia podľa vašich preferencií. Profesionálnu radu Wiper Yard je možné využiť aj v svahovitom a veľmi rozsiahlom teréne. Rada Wiper Blitz je zas ideálna pre malé záhrady nakoľko nepotrebuje žiadne káble. Rad Wiper Q(uad) je novinkou tohto roku, ako jediná 4 kolesová kosačka ktorá má každé koleso ovládané samostatne.

inštaláciou robotických kosačiek vám radi pomôžeme. Pozrite si tiež radu robotických kosačiek Romobowrobotických kosačiek Gardena.

Rad Wiper I – NAJMENŠÍ A NAJOBRATNEJŠÍ

Robotické kosačky radu Wiper I sú špecialistami na menšie trávniky s rozlohou 0 – 1300m2. Ideálny pre malé záhrady, “I” séria garantuje vysokú efektivitu kosenia a excelentnú výkonnosť. Je tichá, praktická, ľahká a kompaktná. Vďaka malej veľkosti je robota ľahké preniesť a zvláda aj kosenie malých a úzkych priestorov, kde iné kosačky kvôli rozmerom nevojdú, za priaznivých podmienok vie prejsť aj cez 40cm prechod.

Dokáže pracovať aj na nerovných povrchoch a zvláda svahy do 45%. Pripojenie na kosačku je možné cez Bluetooth a pri modeloch “S” aj vzdialene z ktoréhokoľvek miesta na svete pomocou integrovanej SIM kraty.

Rad Wiper K – VŠESTRANNÝ PRE VŠETKY TYPY TERÉNU

Séria K ma jedinečný dizajn na trhu a vyniká unikátnym systémom nezávislého zavesenia prednej časti, tzv. kosiacej, a zadnej trakčno-výkonovej časti. Toto spojenie prednej a zadnej časti dáva budúcu možnosť vývojárom použiť k výkonovej zadnej časti aj iné príslušenstvo v prednej časti.

Obe časti kosačky sú pevne spojené a zároveň nezávisle na sebe, a preto je robot schopný adaptovať sa na rôzne povrchy v okamihu, vďaka čomu je trávnik pokosený rovnomerne na rovnakú výšku po celej ploche.

Rad Wiper F – STVORENÝ PRE ŤAŽKÚ PRÁCU

Rad F je našim najlepším robotom v pomere ceny / výkonu / výdrže. Jedná sa o TOP model ponuky robotických kosačiek WIPER pre domácnosti. Inovatívna konštrukcia kosačky zabezpečuje jeho vysokú životnosť a odolnosť. Zvládne kosiť s vysokým výkonom na všetkých povrchoch až do 5 000m2. Modelová rada F je vybavená akumulátormi Li Ion vysokej kapacity, ktoré vedia zabezpečiť až 7 hodín nepretržitej práce na jedno nabitie (F 50 S).

V spojení so systémom GPS a SDM si robot zmapuje plochu trávnika, aby zbytočne nekosil 2x tú istú plochu, a tým optimalizuje celkový pracovný čas na maximálnu mieru efektívnosti.

Rad Wiper P – PRE POUŽITIE NA VEĽKÝCH PLOCHÁCH

Rad P, ktorá je skratkou od slova PROFESSIONAL, je vybavená najnovšími technológiami a je vyrobená s ohľadom na vysokú výdrž, pracovnú vyťaženosť a životnosť. Profi úroveň je zabezpečená vďaka novým elektronickým doskám, vylepšenej životnosti, zníženej hlučnosti, dotykovým displejom pre jednoduché ovládanie a najnovším systémom navigácie v priestore. Samozrejmosťou je vzdialené pripojenie, aby ste nemuseli za kosačkou behať, ak s ňou potrebujete komunikovať.

Tak ako všetky modely označené “S” aj séria P si optimalizuje systém kosenia na základe dát z GPS a SDM, a tak dokáže danú plochu pokosiť rýchlejšie.

Rad Wiper Q – ŽIANY KOPEC NIE JE DOSŤ VEĽKÝ

QUAD je nová robotická kosačka z dielne Wiper, je určená pre trávniky so sklonom až 75%. Vďaka pohonu 4×4 a elektrický ovládanému každému kolesu a batérii s kapacitou 10 Ah dokáže robot zvládnuť kopce a hrbole extrémne strmo a veľmi dobre si poradí aj so šikmou hranou (až 65%). Jeho vysoká úroveň účinnosti je daná 4 motormi kolies. QUAD sa pohybuje v ľubovoľnom smere vďaka servomotorom pre každé koleso bez nutnosti riskantných manévrov na svahu. Vďaka kompaktnému a hranatému tvaru (iba 53 cm) je akýkoľvek pohyb veľmi príjemný aj na rovnom a hladkom povrchu. QUAD je vybavený špeciálnym snímačom RADAR Rad Wiper Q – ŽIANY KOPEC NIE JE DOSŤ VEĽKÝ
, ktorý umožňuje robotovi zistiť, kde sa prekážka nachádza, bez toho, aby okolo prekážky musel byť drôt.

Stromy, záhony, stoličky a akékoľvek iné predmety na trávniku budú detekované radarom na palube QUAD, aby sa zabránilo akémukoľvek nárazu na predmety. Menej nárazov, väčšia bezpečnosť, dlhšia životnosť robota!

Rad Wiper Blitz – ROZBALIŤ, NABIŤ, KOSIŤ

Modelový rad robotických kosačiek Wiper Blitz je špeciálne vyvinutý za účelom kosenia bez nutnosti použitia káblov či ohraničovania pozemku káblom. Wiper Blitz sú poloautomatickými robotickými kosačkami, ktoré stačí nabiť a pustiť kosiť. Po dokončení kosenia sa vrátia na východiskové miesto. Po nabití sú opäť pripravená na ďalšie kosenie. Vďaka systému pohonu 4×4 zvládne aj náročnejšie záhrady so sklonom svahu až do 50%/27°.

Tento rad je ideálny v závislosti od konkrétneho modelu pre trávniky s rozlohou od 0 až do 400m2.

Rad Wiper Yard – PARKY, ŠPORTOVISKÁ A VEĽKÉ ZELENÉ PLOCHY

YARD, najväčšia a najvýkonnejšia automatická kosačka z rodiny WIPER. Je vyvinutá pre potreby kosenia extrémne veľkých plôch bez zásahu človeka, čo znižuje celkové náklady na prácu, palivá a samozrejme životné prostredie, lebo kosí s NULOVÝM ODPADOM! Samozrejmosťou je vždy krásne upravený trávnik vďaka TOP modelu z ponuky.

inštaláciou robotických kosačiek vám radi pomôžeme. Pozrite si tiež radu robotických kosačiek Romobowrobotických kosačiek Gardena.

Máte záujem si zakúpiť robotickú kosačku Wiper?