Robotická kosačka Robomow

Robotická kosačka Robomow je kosačkou, ktorú si zamilujete

Robotická kosačka Robomow je vysokokvalitnou kosačkou, ktorá patrí k najlepším výrobkom na trhu. Je jedinou kosačkou s natoľko silným kosením, ktoré dokáže pokosiť aj vyšší trávnik. Vybrať si môžete hneď z troch modelových radov navrhnutých podľa rozličných potrieb zákazníkov a veľkostí trávnikov.

Robotická kosačka Robomow je jedinou kosačkou na trhu, ktorá pokosí aj vyšší trávnik. S majiteľom dokáže komunikovať prostredníctvom displeja či smartfónu.

Robotická kosačka Robomow RT

Rad RT je tu, aby sa zbavil stresu z kosenia a poskytol vám viac času na to, aby ste si v záhrade užívali veci, ktoré máte radi.

Rad RT dopĺňa náš rad robotických kosačiek o obzvlášť kompaktné modely, ktoré presviedčajú nielen svojou užívateľskou príjemnosťou, ale aj vynikajúcimi schopnosťami v teréne na svahoch až do 30 percent. Vďaka šírke kosenia iba 18 cm je RT 300 obzvlášť manévrovateľný a je vhodný predovšetkým na malé trávniky do 700 m². Vyznačuje sa veľmi moderný a prepracovaný dizajnom, malými rozmermi a vysokým výkon.

Hlavné prednosti:

Plávajúce nože zaisťujú hladký priebeh kosenia na nerovnom teréne
Stúpanie až 30% si poradí aj s nerovnosťami v každej záhrade
Jednoduché nastavenie, údržba a čistenie
Vďaka patentovanému mulčovaču je RT samočistiaci, takže údržba je hračka
Bez ohľadu na to, ako váš povrch trávnika vyzerá, patentované trakčné terénne kolesá s vysokou trakciou ho dokážu navigovať hladko a efektívne
Špeciálne navrhnutý strihací systém prináša vynikajúci strih
Vysoká, hustá tráva je ľahko zvládnuteľná s maximálnou výškou kosenia 60 mm
Záruka 3 roky

Robotická kosačka Robomow RK

Rad RK je tu, aby vytvoril trávnik, ktorý sa hodí na každú príležitosť. Jeho schopnosť kosiť až po okraj a patentovaný systém kosenia zaisťujú, že váš trávnik bude stredobodom pozornosti. Je vhodný pre stredné záhrady s rozlohou až 2 000 m². Farebný dotykový displej uľahčuje ovládanie – napríklad pri zostavovaní plánu kosenia a maximálna výška kosenia 100 mm je jedinečná vo svojej triede. 360° snímač prekážok zaručuje maximálnu bezpečnosť pri prechádzaní záhradou, nakoľko si ju kvôli nízkej hladine hluku takmer nevšimnete.

Hlavné prednosti:

Najvyššia maximálna výška kosenia až 100 mm v porovnaní s konkurenciou
Orezáva okraje okolo vašej záhrady s veľkou presnosťou
Stúpanie až 45% si poradí aj s veľkými nerovnosťami v každej záhrade
Všesmerové snímanie prekážok zaisťuje citlivosť na prostredie
4,3“ Farebný dotykový displej s vysokým rozlíšením
Patentované terénne kolesá poskytujú vysokú trakciu
Všetky diely sú vysoko odolné voči namáhaniu
Jednoduché nastavenie, údržba a čistenie
Záruka 3 roky

Máte záujem si zakúpiť robotickú kosačku Robomow?

Robotická kosačka Robomow RS

Dokonalá starostlivosť o vás trávnik je vďaka Robomow RS so šírkou záberu 56 cm jednoduchá a rýchla. Od patentovaných terénnych kolies po personalizovaný PIN kód pre zvýšenie bezpečnosti bol RS navrhnutý a vyvinutý tak, aby bol dokonalým riešením pre váš trávnik. Séria Robomow RS je špeciálne navrhnutá pre veľké plochy až do veľkosti 5000m2. Pohodlná šírka rezu a dva nože vždy zaisťujú najvyššiu možnú účinnosť. Variabilné nastavenie výšky kosenia medzi 20 a 80 mm a praktická funkcia kosenia okraja kde nôž ide až za hranicou kolesa len umocňujú jeho jedinečnosť na trhu.

Hlavné prednosti:

Super ostré čepele a extra manévrovateľnosť pre úplné pokrytie a perfektný strih zakaždým
Orezáva okraje okolo vašej záhrady s veľkou presnosťou
Výška kosenia až 80 mm
Extra šírka kosenia až 56 cm pre rýchlejšie kosenie. Viac voľného času na trávniku!
Pokročilá technológia, plávajúca zavesenie a pevné nože ľahko zvládnu vysokú trávu i náročné podmienky
Stúpanie až 36% si poradí aj s veľkými nerovnosťami v každej záhrade
RoboConnect vám umožňuje ovládať kosačku prostredníctvom webovej aplikácie alebo hlasovou aktiváciou
Na prevádzku vo viacerých zónach, ktoré nie sú pripojené k hlavnej ploche na kosenie

V čom je robotická kosačka Robomow jedinečná?

Robotická kosačka Robomow je kosačkou, ktorá zmení váš pohľad na kosenie. Kosačka je koncipovaná tak, aby kosenie prebehlo čo neafektívnejšie v čo najkratšom čase. Výkonnejšie modely sú vybavené GSM prípadne GPS modulom pre vzdialenú komunikáciu s majiteľom aj servisným strediskom. Robotickú kosačku Robomow si môžete zakúpiť vo viacerých modelových radoch v závislosti od veľkosti vášho trávnika. S robotickou kosačkou Robomow získate tiež rýchly a kvalitný servis, zimnú údržbu a inštaláciu robotickej kosačky. V našej ponuke nájdete aj robotickú kosačku Wiper a robotickú kosačku Gardena.