Robotická kosačka Gardena

Robotická kosačka Gardena – špička v segmente robotických kosačiek

Robotická kosačka Gardena, to je kosačka, ktorá vás zbaví starostí a vyčarí vám úsmev na tvári pri pohľade na dokonale pokosený trávnik. Dokonalý trávnik si vyžaduje pravidelné kosenie, ktoré však vie byť zdĺhavé a obtiažne. Robotická kosačka Gardena vyrieši vaše starosti a trávnik pokosí vždy, keď je to potrebné.

Robotické kosačky Gardena totiž zvládnu kosenie úplne samé a ako jediné je ich možné pripojiť do uceleného systému Gardena Smart, ktorý riady kosenie a závlahu.

Aké sú modelové rady robotickej kosačky Gardena?

Robotická kosačka Gardena ponúka niekoľko modelových radov, z ktorých si vyberie každý v závislosti od rozlohy trávnika. Prináša modelový rad City pre malé záhrady s rozlohou 0 až 500 m², rad Life s rozlohou do 1250 m² a rad Sileno+ s rozlohou až do 2000 m². Pozornosť venujte i unikátnemu modelovému radu Minimo pre trávnaté plochy do 500 m².

Rad Gardena City

Robotické kosačky radu Gardena City pokosia váš trávnik za vás a vy si môžete užívať viac voľného času.

Robotické kosačky radu Gardena City sú ideálne pre trávniky s rozlohou od 150m² do 500m². Práve robotická kosačka Sileno city 500 smart, vďaka svojmu voľnému a prirodzenému pohybu, dokáže pokosiť trávnaté plochy s maximálnu rozlohe až 500 m2. Kosačky radu City sa dokážu nabíjať samostatne v nabíjacej stanici. Plochu kosenia stačí jednoducho vytýčiť káblom a robotické kosačky sa postarajú o všetko ostatné.

Rad Gardena Life

Rad robotických kosačiek Gardena Life je radom inovatívnych robotických kosačiek, ktoré kosia doslova samé. Kosačka Gardena Sileno life vďaka svojmu voľnému a prirodzenému pohybu dokáže pokosiť trávnaté plochy s rozlohou až do rozlohy 1250 m². Kosenie je zabezpečené až troma oceľovými nožmi a hravo ho zvládne vo výške od 2 do 5 cm. Kábel ohraničenia plochy kosenia spoľahlivo vytýči plochu, na ktorej bude Sileno life kosiť.

V prípade potreby sa kosačka dokonca sama nabije a uskladniť ju môžete pohodlne v domčeku na robotické kosačky. Nakoľko je táto robotická kosačka odolná voči zmenám počasia, používať ju môžete pohodlne na jar, v lete i na jeseň.

Rad Gardena Sileno+

Rad robotických kosačiek Sileno+ prináša kosačky, ktoré by nemali chýbať na žiadnej väčšej záhrade. Kosačky sú navrhnuté tak, aby hravo zvládli pokosiť trávniky s rozlohou od 1300m² až do 2000m². Gardena myslí i na majiteľov väčších trávnikov. Robotické kosačky Sileno+ sú kosačkami, ktoré vám ušetria množstvo času a postarajú sa o dokonalý trávnik.

Výška kosenia pre rad Sileno+ je od 2 až do 6cm a kosenie zabezpečuje troma oceľovými nožmi. Ľahko zvládne i kosenie svahov až do 35 % / 19°. Sileno+, to je jednoduché a rýchle kosenie pre náročných.

Rad Gardena Minimo

Gardena Minimo to sú výkonné robotické kosačky na malé trávniky. Sú tým najlepším tichým, všestranným a inteligentným záhradným pomocníkom. SILENO minimo 500 m² je ideálnou robotickou kosačkou pre malé trávniky. Kombinuje jedinečný výkon s pohodlím pri každom kosení. Navyše má najnižšiu hladinu hluku vo svojej triede, takže môžete pohodlne relaxovať na záhrade aj počas kosenia. Vďaka šikovnej aplikácii GARDENA Bluetooth® môžete nastaviť dni či presné časy kosenia či pohodlne ovládať kosačku cez Bluetooth® až na 10m.

Vďaka sofistikovanej funkcii CorridorCut je robotická kosačka vedená pri kosení v úzkych priestoroch či úzkych rohoch a slepých uličiek. Robotická kosačka SILENO minimo 500 m², vedená systémom SensorControl, sama posúdi, ako často potrebuje váš trávnik úpravu.

Akú robotickú kosačku značky Gardena si vybrať?

Neváhajte nás kontaktovať, radi vám pomôžeme s výberom, ako aj s inštaláciou robotickej kosačky. Pre bezpečné uskladnenie si pozrite ponuku domčekov pre robotické kosačky. Uvažujete nad kúpou robotickej kosačky Gardena? U nás si môžete zakúpiť všetko potrebné!

Vyložte si nohy a relaxujte! Robotické kosačka Gardena, Romobow alebo Wiper vybavia kosenie trávnika za vás.

Hodnotenie od spoločnosti Mediatel:
4.9

Máte záujem si zakúpiť robotickú kosačku Gardena?